HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Gelişen dünya pazarı ve rekabet ortamı daha inovatif düşünüp, kaliteyi efektif çözümler ile sunabilen firma ve grupların ortaya çıkmasını kaçınılmaz kılıyor.

Latina Tedarik Çözümleri; mevcut dinamiklerini bu yönde, etkili bir biçimde kullanmayı amaç edinmiş uzman bir firmadır.

Özgünlüğe, takım çalışmasına ve disipline önem veren, inovasyon, sorumluluk ve kalite odaklı çalışmayı kurum kültürü olarak benimseyen Latina, 2003 yılında İstanbul merkezli olarak kuruldu.

Öncelikli olarak Kazakistan, Azerbaycan ve Rusya’nın yer aldığı Hazar bölgesinde faaliyetini geliştiren Latina, Petrol - Gaz ve Enerji Endüstrisinde ürün odaklı faaliyet gösteren bir firmadır.

Boru hattı, Petrol Tesisleri, Endüstriyel Tesisler ve Hidro Elektrik Santralleri (HES) projelerinde katalog kısıtlaması olmadan müşterilerine tüm dünyadan tedarik çözümleri sunan Latina, hedef pazarlarda daha etkin rol almak amacıyla 2011 yılında Kazakistan, 2013 yılında ise Rusya kardeş firmalarını kurdu.

Endüstriyel ürün tedariğinde, Dünya çapında 3 bin 500 den fazla üretici ve tedarikçi eşliğinde, binlerce farklı ürün potansiyeli ile profesyonel çözümler üretiyor.

Sektöründe öncü global firmalarla sürmekte olan işbirliğini, uzman kadrosu ile destekleyen Latina, daima müşteri merkezli çalışma prensibi doğrultusunda, mevcut kaynaklarını ve tecrübesini en uygun iş modelleri ile müşterilerine sunuyor.